BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 6093633
*
nr 609 3633
Bordslampfot
keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 november 2009
kl 19:26:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 22:00:47
1
200 kr
9/11 09:29:21
2
200 kr
9/11 09:30:28
2
300 kr
9/11 19:20:47
1
300 kr
9/11 19:21:38
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
*
Bordslampfot
nr 609 3633
Bordslampfot
keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 november 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/11 22:00:47 | 1 | 200 kr |
9/11 09:29:21 | 2 | 200 kr |
9/11 09:30:28 | 2 | 300 kr |
9/11 19:20:47 | 1 | 300 kr |
9/11 19:21:38 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26